Naši lektori

Spoznajte náš tím skvelých kvalifikovaných lektorov, ktorí sa budú spoločne s vami tešiť z pokrokov vašich detičiek.  

Lenka Gulová

Autorka myšlienky projektu Barbarkova. Je vyštudovaná krajinná a záhradná inžinierka, no aktuálne hlavne mama. Venuje sa tiež skupinovým fitness cvičeniam ako certifikovaná inštruktorka rôznych programov, v gescii bude mať cvičenie mamičiek s detičkami a Jumping Kids.

Mária Masárová

Učiteľka Materskej školy Hviezdoslavova v Skalici, neustále sa vzdeláva v rámci nových pedagogických postupov. Skúseností s prácou s deťmi má na rozdávanie, absolvovala tiež množstvo kurzov v rámci Montessori pedagogiky. 

Dajana Štepanovská

Celoživotná tanečníčka a spoluzakladateľka skalického tanečného fenoménu Taxis. Spolu s jej sestrami Dominikou a Sandrou priviedla k tancovaniu stovky skalických detí a v tejto krásnej činnosti pokračuje aj v Barbarkove.

Vanessa Mikulová

Študentka piateho ročníka Pedagogickej fakulty Trnavskej univerzity v odbore Predškolská výchova a certifikovaná trénerka detskej atletiky Slovenského atletického zväzu. So športom je spojený celý jej život. Teší sa, že v rámci krúžkov bude môcť svoje vedomosti odovzdávať najmladšej generácii.

Magdaléna Benešová

Absolventka Janáčkovej akadémie múzických umení v Brne, učiteľka v ZUŠ Skalica. Aktívna organistka, korepetítorka. Certifikovaná lektorka celosvetového vzdelávacieho programu Yamaha. Má skúsenosti s výučbou základov hudobnej výchovy v materských školách u detí v predškolskom veku.

Jana Lukešová

Janku sme spoznali ako lektorku plaveckých kurzov pre bábätká a okamžite sme si ju zamilovali. Aktuálne vedie svoj Aqua Baby Club (https://abcplavani.cz/), ktorý má svoje lekcie v Kyjove a v Skalici. Hľadáte pre svoje detičky lekcie v pohodovej až rozprávkovej atmosfére a zároveň by sa vám hodili rady ohľadom psychomotorického vývoja dieťatka? U Janky ste na správnej adrese.

Silvia Hájniková

Skúsená lektorka zábavno-vzdelávacích krúžkov pre deti s kockami Lego a mama dvoch synov. Má za sebou stovky poskladaných modelov, odučených hodín v škôlkach, školách aj centrách voľného času. Počas letných prázdnin sa venovala deťom ako vedúca na letných táboroch.

Boris Janata

Špičkový športovec, triatlonista, slovenský reprezentant, ktorý v tejto náročnej disciplíne zbiera medaily na rôznych medzinárodných pretekoch. Okrem toho je aj výborný tréner. Deťom sa bude venovať v rámci PlaySport.

 Tatiana Jurkovičová

 Pomáhať bábätkám a ich rodičom, je poslanie  lektorky Táni. Je absolventkou kurzu Institutu vzdělávání Evy Kiedroňové v Třinci. Cieľom jej lekcií je, aby psychomotorický vývoj prebiehal správne. Orientuje sa na cvičenia pre bábätká, pre rozvoj ich hrubej, jemnej motoriky, sociálny, rozumový vývoj, vývoj reči ako aj na správnu stimuláciu a manipuláciu s bábätkami.  


Alexandra Hanková

Absolventka Filozofickej fakulty Trnavskej univerzity. Bývalá učiteľka, aktuálne pracujúca v rodinnej firme, je žena s úctyhodným rozhľadom v rámci edukačných postupov a tiež v alternatívnejších formách vzdelávania ako napr. Waldorfská škola, alebo Home schooling.

Dominik Ptáček

Všestranný športovec, volejbalista, kondičný tréner bedmintonového klubu Barbar Skalica, ale najmä človek s jedinečným talentom na športové aktivity s deťmi. Každý tréning s ním je pre deti zábava, to vám garantujeme. :-)